Firma Amagraf na targach RemaDays 2019 – sukces premierowej prezentacji nowego siedmiokolorowego plotera OKI

Warszawa, 18.02.2019

Premierowy pokaz nowoczesnego i wszechstronnego plotera ekosolwentowego z oferty firmy Amagraf - OKI M- 64s (z dodatkowym szarym kolorem) przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających tegoroczne Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays i okazał się wielkim sukcesem. Wystawa odbywała się w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

„Druk ekosolwentowy to rozwiązanie, którego w coraz większym stopniu poszukują firmy zajmujące się drukiem wielkoformatowym – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Zainteresowanie odwiedzających Targi RemaDays Warsaw, podczas których po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasz najnowszy ploter OKI M-64s oferujący taki właśnie rodzaj druku, było ogromne i potwierdziło tę tezę. Przede wszystkim z racji możliwości, jakie oferuje ta maszyna. Gwarantuje wydruki o wysokiej jakości, a dodatkowo jest bezpieczna dla środowiska. Można ją stosować do wydruków znajdujących zastosowanie zarówno na zewnątrz (z 3 letnią gwarancją dotyczącą jakości, bez laminowania) , ale również wewnątrz, ponieważ nie wydziela przykrego zapachu”.

Ploter OKI M-64s oferuje druk w konfiguracji sześciu lub siedmiu kolorów. Pracuje z prędkością 66,5 m2 i drukuje z jakością 900 dpi. „Jakość wydruków z tego plotera zachwycała naszych targowych gości, co bardzo nas cieszy. To rozwiązanie dedykowane mniejszym firmom, drukarniom i agencjom reklamowym, które realizują projekty o mniejszej skali, ale stawiają na jakość, dbałość o środowisko naturalne i ludzi, którzy pracują przy tych urządzeniach. Zastosowane w urządzeniu atramenty oraz technologia zapewnia wydruki o naprawdę niezwykłej intensywności, dlatego przyciągają one uwagę, co potwierdzali nasi goście, którzy licznie przyglądali się pracy maszyny podczas wszystkich dni targowych”.
Warto podkreślić, że wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CP Manager – które można obsługiwać za pomocą komputera. Otrzymało ono, jak podaje OKI, specjalne wyróżnienie zespołu badawczego BLI za kompleksową funkcjonalność i praktyczność oraz zyskało status pięciu gwiazdek w zakresie zarządzania i monitorowania urządzeń. Istotnym dla użytkowników, jak podaje firma, jest również fakt, że atramenty WX dla tego urządzenia posiadają certyfikat 3M/MSC. „Jest on nie tylko gwarancją na wydruk – mówi Piotr Alwingier - ale przede wszystkim otwiera użytkownikom maszyn OKI M-64s drogę do dużych projektów – dla stacji benzynowych, sieciowych sklepów czy restauracji, firm kurierskich i wielu innych, które wręcz wymagają tego właśnie certyfikatu”.

„Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – podsumowuje Piotr Alwingier. – Obserwujemy od lat, że nasi goście zadają nam bardzo precyzyjne pytania na temat maszyn, które oferujemy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że spełniają one ich oczekiwania i są odpowiedzią na ich potrzeby, a same wydruki ich wręcz zachwycają. Dlatego już podczas targów wielu z nich już rozpoczęło z nami rozmowy handlowe, dotyczące zakupu tego plotera, co bardzo nas cieszy”.

Najbliższą okazją do spotkania z firmą Amagraf i jej bogatą ofertą będą odbywające się już w lutym targi RemaDays Warsaw 2019. „Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – mówi Piotr Alwingier. - Będziemy tam prezentować przede wszystkim rozwiązania OKI, m.in. nowość – siedmiokolorowy ploter ekosolwentowy OKI M- 64s z dodatkowym szarym kolorem, ploter ekosolwentowy e64s, drukarki z serii pro z białym kolorem oraz inne urządzenia. Na naszym stoisku nie zabraknie również urządzeń peryferyjnych takich jak plotery tnące, zgrzewarki i wiele innych. Zapraszamy więc do spotkania z nami”.