Sukces nowego plotera OKI z oferty firmy Amagraf na targach RemaDays 2017

Warszawa, 23.02.2017

Premierowy pokaz nowoczesnego i wszechstronnego systemu wielkoformatowego z oferty firmy Amagraf - OKI ColorPainter E64s – przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających tegoroczne Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays i okazał się wielkim sukcesem. Wystawa odbywała się w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

„Cieszy nas bardzo, że odwiedzający nasze stoisko goście zareagowali na premierowy pokaz plotera OKI ColorPainter E64s bardzo pozytywnie. Urządzenie jest najnowszym w rodzinie OKI, korzystającym ze sprawdzonych tuszy SX o wysokiej lepkości. To innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Tym bardziej cieszy fakt, że wielu gości zadawało bardzo precyzyjne pytania na jego temat, a wydruki ich wręcz zachwycały. Wielu z nich już na targach rozpoczęło z nami rozmowy handlowe, dotyczące zakupu tego plotera dla swoich potrzeb, dlatego tegoroczne targi RemaDays możemy zaliczyć do bardzo udanych” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.


Uwagę odwiedzających stoisko firmy zwracały przede wszystkim bardzo wysokiej jakości wydruki. Można je było obejrzeć podczas wszystkich dni targowych, podobnie jak ocenić możliwości plotera w niemal nieustannej pracy. Wysoką jakość, jak podaje producent, zapewnia tu zastosowanie wielu rozmiarów kropli - nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Ploter oferuje ograniczenia przestojów w pracy i zapewnia ciągłość produkcji, m.in. dzięki podwyższonej wytrzymałości przemysłowych głowic o wysokiej częstotliwości, w jakie został wyposażony. „Zagwarantowanie bezpieczeństwa produkcji poligraficznej czy reklamowej to priorytet dla wielu firm, zwłaszcza tych nieco mniejszych. Oferowany przez nas nowy ploter OKI zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, a to również ważny aspekt rozmów jakie przeprowadzaliśmy na targach nie tylko w kontekście samego urządzenia, ale także jego dostawcy” – podkreśla Piotr Alwingier.


Wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CPManager – które można obsługiwać za pomocą komputera oraz zintegrować z urządzeniem mobilnym także za pomocą Twittera, co jest z kolei odpowiedzią dostawcy urządzenia na potrzeby współczesnych użytkowników coraz częściej korzystających m.in. z mediów społecznościowych i innych narzędzi online. Warto podkreślić, że – jak podaje dostawca - w cenie ploterów OKI ColorPainter dodane jest oprogramowanie RIP Onyx z Cut Server.


Oprócz premierowego, „hitowego” rozwiązania OKI, firma Amagraf prezentowała - granicząc ze stoiskiem Duplo, którego to producenta jest przedstawicielem - także system Docucutter oraz urządzenia broszurujące Duplo, sztance rotacyjne a także systemy druku cyfrowego Develop.


„Dziękujemy wszystkim, którzy spotkali się z nami na targach RemaDays. Zapraszamy do kontaktu z nami tych, których zainspirowaliśmy do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy do Państwa dyspozycji” – podsumowuje Piotr Alwingier.