Amagraf i RemaDays 2017 – premiera plotera OKI


Warszawa, 19.01.2017

Premierę plotera OKI – model ColorPainter E64s - zapowiada firma Amagraf (dystrybutor tego producenta) podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2017. Odbywać się one będą w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na stoisku firmy (U12A w hali F) będzie można zapoznać się z tym nowoczesnym i wszechstronnym systemem wielkoformatowym, a także z wieloma innym propozycjami z bogatej oferty firmy. Do dyspozycji gości będą również jej specjaliści, z którymi będzie można porozmawiać na temat nowoczesnych rozwiązań dla branży poligraficznej i reklamowej.

Premiera plotera OKI ColorPainter E64s będzie najważniejszym punktem prezentacji firmy Amagraf podczas targów RemaDays 2017. Urządzenie jest najnowszym w rodzinie OKI, korzystającym ze sprawdzonych tuszy SX o wysokiej lepkości. Wydruki
cechuje wysoka jakość, zapewniana - dzięki zastosowaniu wielu rozmiarów kropli - nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Dodatkowo dostępny jest tu tryb, gwarantujący wysoką gęstość bez zmniejszania prędkości. Maszyna oferuje także użytkownikom ograniczenie przestojów w pracy i ciągłość produkcji, m.in. dzięki temu że została wyposażona w wysokiej częstotliwości przemysłowe głowice o podwyższonej wytrzymałości. Urządzenie można wyposażyć w aktywny jonizator powietrza, który neutralizuje ładunki elektrostatyczne na nośnikach, co pozwala użytkownikom wyeliminować problemy z wydrukiem, powiązane z wyładowaniami elektrostatycznymi – nawet w warunkach niskiej wilgotności.

Technologia Dynamic Dot Printing zastosowana w ploterze wykorzystuje – jak podaje producent - najbardziej zaawansowane algorytmy i ulepszone wzory maskowania, aby zredukować nadmierny natrysk i wyeliminować rozmycie między przebiegami. Oprogramowanie sterujące – CPManager - jest dostarczane wraz z ploterem. Informuje ono o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera oraz zintegrować z urządzeniem mobilnym także za pomocą Twittera. Warto dodać, że w cenie plotera serii E OKI w standardzie jest RIP Onyx oraz oryginalna nawijarka.

Oprócz premierowego rozwiązania OKI firma Amagraf zaprezentuje również system Docucutter oraz urządzenia broszurujące firmy Duplo, sztance rotacyjne a także systemy druku cyfrowego Develop. Na stoisku firmy będą również dostępne profesjonalne czyściwa poligraficzne, bezpyłowe patyczki do czyszczenia głowic, które firma bezpośrednio dystrybuuje.
„Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas tegorocznych targów RemaDays. Nie tylko zaprezentujemy na nich liczne urządzenia, ale również oddamy do dyspozycji gości naszą wiedzę i doświadczenie” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.