Drukarnia ABC – inwestycje i serwis od lat w firmie Amagraf

ABC to kolejna drukarnia, która od wielu lat współpracuje z firmą Amagraf, dostarczającą jej sprzęt i materiały eksploatacyjne, a także serwisującą urządzenia, znajdujące się w jej parku maszynowym. Niedawno ponownie zdecydowała się na inwestycję w maszynę z oferty tego dostawcy – tym razem był nią kolejny ploter wielkoformatowy - Mutoh ValueJet 1324X.

Warszawa, 11.04.2022

Drukarka Mutoh„Nasze wybory dotyczące urządzeń z oferty Amagraf – podkreśla Ewa Florczyk z Drukarni ABC – wynikają z niemal 25-letniej znajomości, a także z zaufania, jakim darzymy tego dostawcę. Bardzo cenimy sobie pracowników tej firmy – ich wiedzę i doświadczenie. Wcześniej za jej pośrednictwem kupiliśmy m.in. wieżę Duplo, układarkę i falcerkę, a także powielacze cyfrowe. Od lat Amagraf serwisuje również naszą maszynę do druku cyfrowego oraz wcześniej zakupiony ploter firmy Mutoh. Zadowolenie z tej współpracy w każdym jej wymiarze sprawiło, że planując inwestycję w kolejne urządzenie wielkoformatowe po raz kolejny sięgnęliśmy z jednej strony - po znanego sobie producenta, z drugiej - po dostawcę, z którym mamy przyjacielskie relacje. Duże znaczenie miał dla nas również fakt, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Amagraf w zakresie serwisu. Wszystkie te czynniki wpłynęły na nasz finalny wybór”.

Drukarnia ABC to rodzinna firma oferująca szeroki wachlarz usług związanych z poligrafią i reklamą. Zajmuje się produkcją bannerów, tablic, ulotek, wizytówek, recept i innych druków akcydensowych wykorzystując do tego technologię offsetową i cyfrową. „Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów – mówi Wojciech Florczyk z Drukarni ABC.- Jakość i terminowość są dla nas priorytetowe, dlatego z jednej strony musimy dbać o maszyny w naszym parku sprzętowym – w tym zakresie nieoceniony jest dla nas serwis Amagrafu, ale również nieustannie musimy się rozwijać – tu liczy się doradztwo tego dostawcy i jego elastyczne podejście do naszych potrzeb. Kolejna maszyna Mutoh była jednym z elementów tego rozwoju. Ponieważ postanowiliśmy zmodernizować nasz park maszynowy, zdecydowaliśmy się na ploter od tego samego producenta. Cenimy sobie bowiem jakość, jaką oferują te urządzenia. Ważnym argumentem przemawiającym za tym zakupem była również możliwość korzystania z tych samych materiałów eksploatacyjnych, których już używamy w naszej firmie i które również dostarcza Amagraf.

„Najnowszy ploter, podobnie jak inne urządzenia, jakie zakupiliśmy w tej firmie - dodaje Ewa Florczyk - spełnił nasze oczekiwania. Przyspieszył naszą pracę, ponieważ możemy teraz drukować na różnych podłożach w tym samym czasie, a w efekcie – szybciej obsługiwać klientów. Co więcej posiadanie nowej, wysokiej klasy maszyny wyróżnia nas na tle innych tego typu firm działających w naszym regionie”.

„Jednym z priorytetów naszej firmy – mówi Adam Kulesza z firmy Amagraf - jest budowanie trwałych relacji z klientami. Drukarnia ABC to doskonały przykład tego rodzaju współpracy. Miło nam było po raz kolejny dostarczyć tu sprzęt, będący odpowiedzią na jej aktualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie słowo w zakresie inwestycji tej prężnie rozwijającej się drukarni”.