Amagraf z tytułem „Orła Poligrafii”

Warszawa, 22.01.2019

Firma Amagraf poinformowała o uzyskaniu tytułu „Orła Poligrafii” i pierwszego miejsca w mieście Zgierz w tym plebiscycie. Jest on organizowany cyklicznie, w edycjach rocznych z uwzględnieniem podziału na branże, przez przedsiębiorstwo ImaGO! Polska. Jednocześnie Amagraf zapowiada swój udział w targach RemaDays Warsaw w dniach od 13 do 15 lutego (stoisko R16 w hali F), gdzie zaprasza do spotkania ze swoimi przedstawicielami wszystkich zainteresowanych ofertą sprzętu dla poligrafii i reklamy.

„Jest nam niezmiernie miło posiadać tytuł Orła Poligrafii. Informacja o tym plebiscycie zaskoczyła nas – przyznaje Piotr Alwingier z firmy Amagraf - ponieważ skupiając się przede wszystkim na obsłudze klientów nie bierzemy udziału w tego rodzaju przedsięwzięciach. Tymczasem jest to plebiscyt, w którym organizator zbiera oceny dotyczące danego przedsiębiorstwa od klientów z portali społecznościowych i branżowych i innych”.

Z zebranych ocen wyliczana jest – jak podaje organizator plebiscytu - średnia ważona, zaś maksymalna ocena końcowa wynosi 10 pkt. Aby zostać uwzględnioną w programie, firma musi uzyskać co najmniej 8 na 10pkt. „Tym bardziej – dodaje Piotr Alwingier - cieszy nas fakt, że zdobyliśmy w tego rodzaju plebiscycie, w którym to klienci wyrażają swoje opinie na temat danej firmy, pierwsze miejsce. To bowiem oznacza, że jesteśmy przez nich doceniani, za co przy tej okazji chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować. To dla nich ciągle się rozwijamy i dążymy do tego, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie zarówno w zakresie sprzedaży rozwiązań dla poligrafii, jak również serwisu, który dla rynku poligraficznego jest niezmiernie ważny”.

Najbliższą okazją do spotkania z firmą Amagraf i jej bogatą ofertą będą odbywające się już w lutym targi RemaDays Warsaw 2019. „Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – mówi Piotr Alwingier. - Będziemy tam prezentować przede wszystkim rozwiązania OKI, m.in. nowość – siedmiokolorowy ploter ekosolwentowy OKI M- 64s z dodatkowym szarym kolorem, ploter ekosolwentowy e64s, drukarki z serii pro z białym kolorem oraz inne urządzenia. Na naszym stoisku nie zabraknie również urządzeń peryferyjnych takich jak plotery tnące, zgrzewarki i wiele innych. Zapraszamy więc do spotkania z nami”.